WYZWANIE 30 DNI - PROGRAM NAWRÓCENIA

 

 

 

JEST TO NAJSKUTECZNIEJSZY PROGRAM BY SIĘ NAWRÓCIĆ I OSIĄGNĄĆ ŻYCIE WIECZNE!

 

 

WYZWANIE 30 DNI – PROGRAM NAWRÓCENIA.*

 

 

Przez 30 dni należy odmawiać 1 tajemnicę na różańcu świętym przy jednoczesnym rozważaniu jej. Korzystając np. z zamieszczonych na stronie rozważań Św. Jana Pawła II.

 

Skuteczniejszy efekt uzyskamy gdy wraz z codzienną modlitwą różańcową będziemy odmawiać (Z WIARĄ!) każdego dnia modlitwę do Św. Michała Archanioła oraz potężną modlitwę zanurzenia we krwi Chrystusa (patrz modlitewnik). Minimum raz dziennie pić łyk wody egzorcyzmowanej przy uprzednim wypowiedzeniu (Z WIARĄ!) słów typu: „W imię Jezusa Chrystusa rozkazuję i nakazuję odejść precz ode mnie Szatanowi, złym duchom oraz wszelkiej sile demonicznej i żeby nie wracała nigdy więcej!”

 

*okres, który konieczny jest do „pełnego nawrócenia” uzależniony jest od ilości złych duchów i wszelkich sił demonicznych u danej osoby. U niektórych jest to 30, 60, 90, i więcej dni. Po osiągnięciu „stanu nawrócenia” najlepiej jest kontynuować wszystkie wymienione wyżej zalecenia, gdyż każdego dnia jesteśmy narażeni na działanie Szatana i innych sił diabelskich.

  • Motto

    „DAJCIE MI ARMIE MODLĄCYCH SIĘ NA RÓŻAŃCU A PODBIJE ŚWIAT” - BŁOGOSŁAWIONY PAPIEŻ PIUS IX